تبلیغات
JeffStar::World Wrestling Entertainment::Video,Wallpaper,PPV,News

منوی كاربری

-----------------------------

::JeffStar::

این وبسایت را صفحه خانگی خود كنید !    به مدیر وبسایت ایمیل بزنید !    این وبسایت را به لیست علاقه مندی های خود اضافه كنید !

پیغام مدیر : به شما کاربر گرامی سلام عرض میکنیم. از اینکه از سایت JeffStar دیدن میکنید متشکریم. شما میتوانید برای آگاهی بیشتر از مطالب وبسایت ، به آرشیو موضوعات یا صفحات دیگر وبسایت مراجعه کنید. با تشکر. .

فن سایت همکار
صفحات وبسایت
1 2 3 4 5 6

ترجمه به زبان انگلیسی ترجمه به زبان عربی ترجمه به زبان ایتالیایی

لینک به ما

پیغام مدیر : شما با قرار دادن لینك های زیر در وبلاگ و یا وبسایت خود میتوانید از ما حمایت و یا با ما تبادل لینك نمایید. برای تبادل Button link با این وبسایت بایستی Button link خود را مطابق با آنچه كه در وبلاگ و یا وبسایت خود قرار داده اید به ما معرفی كنید. با تشكر. .

            

 

لینک دوستان

 

 

 

 

 

Friends Button Link 120 X 60

:: اخبار اول

سلام عرض می کنم به تمام دوستانم
اخبار اسمک دان رو گذاشتم.

نام رخداد::اسمک دان
تاریخ برگزاری::17 July
محل برگزاری::میامی
بعد از اجرای اینترو به سمت ورزشگاه میریم.در ابتدا موزیک ورودی جف هاردی زده و وی در هیاهوی تماشاگران وارد میدان میشه و میکروفون رو بر می داره و شروع به صحبت کردن میکنه :کسی که در نایت آو چمپیونز برنده و قهرمان میشه منم و حتما این موضوع رو جشن خواهم گرفت.یکدفعه در مانیتور ورزشگاه سی ام پانک را نشان میده و موزیک سی ام پانک نواخته می شه و او میان هوادارانش وارد زمین میشه و بعد میکروفون رو میگیره و به جف توهین می کنه و میگه تو خیلی بچه و کوچک هستی و بزرگ بودن تو همش حرفه.در این هنگام جف با نگاه همیشگی خودش به پانک نگاه می کنه و برای هاردی اسلپس میره ولی پانک فرار می کنه بعد سی ام پانک در بیرون رینگ با چهره ی عصبانی به جف نگاه می کنه حالا آهنگ جف زده میشه و جف با همون تیپ همیشگی به پانک نگاه می کنه و پانک هم با همون چهره ی عصبانی با جف خیره شده است.

*******
جف هاردی با سی ام پانک|هاست:Rapidshare|قطعه 16|لینک دانلود

تگ تیم مچ|هاست:Rapidshare|قطعه 23|لینک دانلود

::نوع مطلب : اخبار کشتی کج ,

:: نوشته شده توسط : پدرام مهدی خانی درچهارشنبه 14 مرداد 1388 وساعت 12:04 ب.ظ

لینک ثابت   نظرات ( )

:: مطالب پیشین